Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Доцільність вирощування стійких сортів картоплі

Опубліковано Овощной Дом в . Рубриці Картофелеводство

выращивание картофеляКартопля має високий потенціал продуктивності, проте фактичний рівень урожайності бульб залежить від впливу багатьох чинників і факторів: технологічних умов вирощування картоплі (типу та родючості ґрунтів, застосовуваних технологій), кліматичних умов конкретного року, застосування органічних і мінеральних добрив та стимуляторів росту, внесення засобів захисту рослин проти шкідливих організмів. Однак, одним з основних напрямків отримання високої та стабільної врожайності картоплі є захист рослин від шкідників та хвороб упродовж вегетаційного періоду. Втрати врожаю від шкідливих організмів у середньому становлять 15-35%, а в окремих випадках при сильному ушкодженні шкідниками чи ураженні хворобами рослинигинуть.

Найнебезпечнішим шкідником картоплі в лісостеповій зоні вирощування є колорадський жук, за масового заселення яким можуть бути повністю знищено великі площі даної культури. Пояснюється це насамперед надзвичайно високою плодючістю жука: протягом періоду вегетації картоплі одна самка може відкласти приблизно до 800 яєць і за спекотного літа дати 2-3 генерації. Також на плантаціях можуть завдавати шкоди такі шкідники картоплі, як:

  1. дротяники,
  2. картопляна нематода,
  3. картопляна міль,
  4. личинки травневого хруща,
  5. капустянка звичайна.

семенной картофельДо основних хвороб картоплі відносяться рак, парша звичайна, альтернаріоз, макроспоріоз, ризоктоніоз, але найбільшої шкоди завдає фітофтороз.  Збудник цієї хвороби картоплі – гриб Phytophthora infestansBy уражує листки, стебла, бульби, а іноді бутони і ягоди картоплі. В ушкодженій рослині відмирає бадилля, що спричинює припинення накопичення фото синтетичних пластичних речовин та загнивання бульб при зберіганні, внаслідок чого врожай знижується на 50 і більше відсотків. Таким чином, в сучасних умовах господарювання починають все більше і більше вирощувати стійкі сорти картоплі, які наділені природним імунітетом як до окремого шкідливого організму, так і комплексною стійкістю. Слід зазначити, що стійкі сорти картоплі дають змогу знизити витрати на догляд за картоплею та заходи щодо її захисту від різноманітних хвороб та шкідників.

Таким чином, при мінімумі зусиль, можна підвищити шанси та отримати максимальний врожай картоплі. Отже, якщо необхідно купити насіннєву картоплю, то Вам слід звернутись до компанії «Овочевий Дім». Така рекомендація аргументується тим, що у нашої компанії є в наявності більше десяти різноманітних сортів картоплі, які характеризуються високою врожайністю та дуже високим рівнем стійкості до хвороб картоплі. Наші сорти картоплі це сорти голландської та німецької селекції. Щоб замовити насіннєву картоплю на посадку та дізнатись про характеристики сортів картоплі, необхідно зателефонувати нашим менеджерам за номерами: +38 098 843 10 25;+38 066 095 06 22;+38 044 374 01 04.

Теги:, , , , ,

Залишити коментар