Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Фрі зі свіжої картоплі – світовий тренд вже в Україні!

Опубліковано Сергей Бородавко в . Рубриці Новости компании

Всі ми з Вами звикли до картоплі фрі, який часто замовляємо в фаст-фудах наших міст. Але, не секрет, що для приготування картоплі фрі в Україні використовують заморожену картоплю. При виробництві замороженої картоплі фрі, продукт піддається термічній обробці, що веде до втрати смакових якостей. На сьогоднішній день, як в Європі, так і в світі стає популярним вживати картоплю фрі приготовлену з свіжого овоча. Саме тому, ми раді повідомити, що тепер і в Україні можна спробувати фрі зі свіжої картоплі!

Восени 2016 року до нас звернулися представники фаст-фуду з проханням допомогти підібрати найбільш відповідний сорт для приготування картоплі фрі зі свіжого овоча. Проаналізувавши наш каталог сортів, і проконсультувавшись з фахівцями з Голландії, ми прийшли до рішення дати на пробу два наших сорти: Крістіну і Інфініті. Зробивши пробне обсмажування даних сортів, вибір однозначно зупинився на сорті Інфініті, який завдяки високому вмісту сухих речовин, прекрасно тримає форму після приготування.

І ось настав час, коли ми можемо випробувати ранній сорт Інфініті від компанії “Овочевий Дім” в київських фаст-фудах. До слова, дуже цікаво спостерігати процес приготування фрі зі свіжої картоплі, а не коли дістають пачку замороженого, і ти не знаєш скільки вона там вже пролежала. При відвідувачах картоплю нарізують на пресі, після – промивають, підсушують, і після цього опускають в масло. Всього кілька хвилин, і фрі зі свіжої картоплі Інфініті вже готовий! Хочеться відзначити, що при смаженні картопля не втрачає своїх смакових якостей. Також, готова картопля в шкірці сама по собі виглядає дуже апетитно, що надає їй ще одну цікаву родзинку.

Сподіваємося, що цей тренд буде набирати обертів в Україні і сорт Інфініті зможуть спробувати не тільки в Києві, а й в інших містах країни.

Теги:, ,

Залишити коментар