Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Сорти “Овочевого Дому” на півдні України!

Опубліковано Сергей Бородавко в . Рубриці Новости компании

Компанія «Овочевий Дім» відвідала своїх клієнтів на півдні України з метою дізнатися, як себе показують наші сорти в даній кліматичній зоні. Найбільше фермерів з півдня України цікавлять ультраранні і ранні сорти картоплі. Найкраще себе зарекомендували з наших сортів, ультраранній сорт Орла, ранні сорти Крістіна, Бікіні і Бюррен і середньоранній сорт Електра.

   Перший підкоп був зроблений на полях наших клієнтів в с. Чулаківка Голопристанського р-н, Херсонської обл., Де раніше були висаджені два наших сорти Крістіна і Електра. Перший підкоп показав хороші результати: сорт Крістіна заклав 12-14 бульб, а сорт Електра 16-20 бульб. На фото можна побачити, що бульби дуже рівні, а враховуючи, що бадилля на даних сортах здорова, то по данних сортах можна очікувати хороший урожай. Також хочеться відзначити зовнішній вигляд бульб і відсутність парші на них.

Ранній сорт Крістіна

Середньоранній сорт Електра

Ультраранній сорт Орла

В с. Охрімівка Мелітопольського р-н Запорізької обл. ми підкопали ультраранній сорт Орла. В середньому під кущем закладено 10-12 бульб, бульби рівномірні приємного кремового кольору.

Ультраранній сорт Орла

Ранній сорт Бюррен

У с.Широке Балка Маріупольський р-н Донецької обл. в цьому році вирощують сорт Бюррен. На фото видно, що під кущем зав’язалося 12-14 бульб, вони мають приблизно однаковий розмір, враховуючи, що на момент підкопу сорт тільки закінчує цвітіння. Такі показники дають підстави вважати, що фермер отримає урожай картоплі більше 50 тонн з гектара.

Ранній сорт Бюррен

Ранній сорт Бикини

У с.Грушіно Апостоловського р-н Дніпропетровської обл. вирощують наш ранній сорт Бікіні. Підкопавши ми бачимо, що під кущем зав’язалося 12 бульб, вони також практично однакові за розміром, з огляду на, що на момент підкопу сорт перебував у фазі цвітіння. Такі результати говорять про те, що фермерське господарство отримає високий урожай.

Ранній сорт Бикини

Теги:,

Залишити коментар