Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Закінчено посадку першої репродукції

Опубліковано Сергей Бородавко в . Рубриці Новости компании

З огляду на великий попит на сорти, представлені компанією «Овочевий дім» в минулому сезоні на ринку картоплі, ми вирішили піти назустріч клієнтам і виростити насіннєвий матеріал з першої репродукції. Це дозволить нашим клієнтам отримати якісний насіннєвий матеріал за більш доступною ціною восени в 2017 році.

Для посадки першої репродукції в 2017 році фахівці компанії відібрали ті сорти, які користувалися найбільшою популярністю серед наших клієнтів.

І вже висаджені наступне сорти: – ультраранній сорт Орла; – ранній чіпсовий сорт Інфініті; – ранні сорти Крістіна і Торандо; – середньостиглі сорти Нектар і Саванна, – середньоранній сорт Електра.

Після посадки на другий день нами був нагорнут гребінь, що дозволить зберегти вологу і поживні речовини.(Фото1)

Під час посадки насіннєвий матеріал обробляється хімічним препаратом з діючою речовиною імідаклоприд.(Фото2)

Найпершим був висаджений чіпсова ранній сорт “Інфініті”. Ми вирішили перевірити в якій стадії знаходиться картопля і розкопали його в декількох місцях. Ми змогли переконатися, що на кожній бульбі проросли від 6 до 7 паростків, що забезпечить нам потрібний стеблестій на полі. З огляду на нашу густоту посадки 55 тис. шт. на гектар, то стеблестій в середньому складе 330 тис. шт на гектар. (Фото 3)

фото 1

фото 2

фото 2

               

фото 3

 

Залишити коментар