Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Висаджено ранній сорт Бікіні (фото, відео)

Опубліковано Сергей Бородавко в . Рубриці Новости компании

Компанія «Овочевий Дім» завезла елітний насіннєвий сорт ранньої картоплі Бікіні, оригінатор даного сорту є компанія IPM POTATO GROUP (Ірландія). Ранній сорт картопля Бікіні має вирівняні бульби, які своєю жовтою плямистістю на червоній шкірці виділяє його серед інших сортів. Колір м’якоті жовтий, також сорт має високий вміст сухих речовин, що становить 22%. Прекрасні смакові якості, завдяки яким можна використовувати картоплю для приготування багатьох страв.

24.04.2017 року елітний насіннєвий сорт картоплі Бікіні був висаджений на нашому полі в Київській обл., Баришівському р-н, с. Гостролуччя.

 

У цьому році для економії часу і прискорення процесу посадки насіннєвої картоплі ми вивозимо його в біг-бегах на поле, де безпосередньо завантажуємо в картопляну саджалку.

Після початку посадки, ми вирішили перевірити густоту посадки. На цей сезон густота посадки в залежності від сорту становить 55 тис. шт – 60 тис. шт на гектар. Для правильності перевірки ми відкопали 13,3  метра та порахували кількість бульб. Як бачимо на ранньому сорті Бікіні густота посадки становить 55 тис. шт на гектар.

Теги:,

Залишити коментар