Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Як правильно удобрювати землю по осені

Опубліковано Овощной Дом в . Рубриці Картофелеводство

komp2Як показує практика, найбільші врожаї картоплі фермери і городники отримають, коли тільки починаю розробляти нову ділянку, на якій раніше не вирощувалась картопля. Тобто, в перші роки, після освоєння ділянки землі. У ці роки цілина дуже багата на різні поживні речовини і мінерали, які необхідні для гарного росту і розвитку картоплі. Але, по закінченню декількох років, грунт землі поступово виснажується на поживні речовини. Отже, кожний наступний сезон вирощування картоплі, стає все гірше і гірше. Це пояснюється тим, що після висадки насіннєвої картоплі, маткові бульби підживлюються мінералами та поживними речовинами з грунту. Отже, чим бідніша земля, тим менше картопля отримує поживних речовин і тим менше розвивається і росте.

Для того щоб убезпечити себе від мізерних врожаїв, необхідно періодично вносити добрива в грунт землі. У більшості випадків, поєднують органічні добрива з аграрними хімікатами. Як не дивно, але багато впевнені в тому, що підгодовувати і удобрювати грунт землі потрібно лише перед тим, як висаджується насіннєва картопля і на протязі її вирощування. Але це не так. Для гарного і якісного врожаю, слід вносити добрива в землю і після збирання врожаю картоплі, тобто по осені. Загальні рекомендації по удобренню землі по осені:

  1. На один квадратний метр землі використовують від п’яти до семи відер перегною або свіжого гною (за зиму він повністю перепріє).
  2. Одночасно з перегноєм застосовують і мінеральні добрива. Наприклад, суперфосфат, який має тривалий термін переходу корисних поживних речовин в грунт вносять по осені. Як правило, на один метр квадратний використовується близько тридцяти грам суперфосфату. Також застосовують фосфор, який перезимувавши, до весни повністю трансформується в доступну для картоплі форму. Також використовують сульфат калію, який вноситися в ґрунт разом з фосфором. Як правило, на один квадратний метр використовують близько 15 грам речовини.

З метою збагатити грунт землі, а також забезпечити насіннєву картоплю і майбутній урожай усіма необхідними речовинами, також використовують агрохімікати без органічних добрив. Як правило, агрохімікати застосовуються на тих грунтах, які є зараженими патогенною мікрофлорою або різноманітними шкідниками картоплі. На таких ґрунтах не рекомендується застосовувати гній або перегній, так як такі добрива є сприятливим середовищем для них. Якщо поле вдобрюється осінню, то застосовують сірчанокислий калій і подвійний суперфосфат, в співвідношення два до одного, так як картопля споживає калійні добрива в два рази більше.

im_652Крім внесення добрив, також після збирання картоплі, слід висадити на ділянці сидерати. Але, не будь-які. Наприклад, той же Люпин, не встигне навіть зійти, так як не особливо шанує перепади температур і низькі температури. А, ось білу гірчицю вирощувати – саме воно. Так, як щоб набрати необхідну вегетативну масу, білої гірчиці досить трьох тижнів. З настанням постійних низьких температур, сидерати самі поляжуть. По весні їх рекомендується переорати разом з грунтом. Таким чином, грунт землі наповнюється поживними речовинами, які насіннєва картопля буде використовувати для формування бульб і бадилля.

Наостанок, слід зазначити той факт, що запорукою хорошого врожаю є не тільки правильно підготовлений грунт землі поля, але і правильно вибраний сорт насіннєвої картоплі. Тому, купити картоплю на посадку, рекомендується у компанії “Овочевий Дім”, яка входить в п’ятірку світових лідерів з виробництва високоякісного насіннєвого картоплі, що відрізняється високим рівнем урожайності, невибагливістю і стійкістю до хвороб і шкідників. Дізнатися більше про сорти картоплі, способи доставки та оплати, можна передзвонивши за номерами: +38 066 095 06 22; +38 098 843 10 25; +38 044 374 01 04.

Теги:, , ,

Залишити коментар