Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Як правильно вибрати сорт картоплі

Опубліковано Овощной Дом в . Рубриці Советы картофелеведа

sorta_kartofilya1Коли висаджується картопля, то визначатися з її сортом вже пізно. У більшості випадків, вибирають сорти картоплі на посадку заздалегідь, а саме влітку або восени. Такий тривалий процес аргументується тим, що кожен сорт картоплі має свої специфічні особливості і потреби для гарного росту і розвитку. Отже, якщо висадити сорт картоплі в грунт або в умовах клімату, які їй не підходять, то очікувати великого і якісного врожаю картоплі не слід. Таким чином, першочерговим питанням під час вибору сорту картоплі є те, для чого вона потрібна і з якою метою буде вирощуватися. Можна вирощувати картоплю для себе, можна на продаж, можна на насіннєвий матеріал або переробку. Отже, в залежності від мети, необхідно підбирати той чи інший сорт картоплі.

Другим ключовим питанням при виборі сорту картоплі є те, яка картопля Вам потрібна: рання, середньостигла або пізня. Ні для кого не секрет, що найдорожчими сортами картоплі є ультраранні. Отже, чим більше пізні сорти, тим вони нижче в ціні, по якій їх можна продати. Тому, якщо передбачається виростити певний сорт картоплі і продати його за вищою ціною, то слід вибирати ультраранні сорти. У тому випадку, якщо передбачається продавати картоплю восени або взагалі вирощувати її для переробки, то краще вибрати середні або пізні сорти картоплі. В такому випадку, необхідно ретельно розрахувати свої фінансові можливості, а також специфіку грунту землі, на якій буде вирощуватися картопля.

Картопля є енерговитратною культурою, так як для її вирощування і доглядом за нею, необхідні певні кошти. Наприклад, якщо не здійснити будь-які заходи щодо захисту картоплі від хвороб або шкідників картоплі, то можна отримати чималий недобір врожаю. Якщо в достатній кількості не витратитися на добриво або підгодівлю картоплі, то знову-таки на якісний і великий урожай картоплі сподіватися не варто. Те ж і стосується і насіннєвого матеріалу. Як відомо, чим якісніша висаджується насіннєва картопля, тим більша ймовірність отримання великого і якісного врожаю і тим менше потрібно буде витрачатися на добрива і заходи по догляду за картоплею і її захисту. Тому, щоб правильно вибрати сорт картоплі, необхідно:

  1. визначитися з метою для її вирощування;
  2. визначитися з термінами її реалізації;
  3. визначити і відтворити найбільш сприятливі умови для картоплі, виходячи з її особливостей і характеристик;
  4. прорахувати фінансові та технічні можливості, розрахувати необхідну кількість коштів на підгодівлю картоплі та заходи щодо її захисту від шкідників або хвороб;
  5. для підвищення шансів вдалого врожаю і зниження витрат на догляд, купити насіннєву картоплю високої якості у надійного постачальника.

На завершення слід зазначити те, що компанія «Овочевий Дім» поставляє високоякісний насіннєвий матеріал, який відмінно себе зарекомендував у різних регіонах України. Тому, якщо потрібно купити насіннєву картоплю на посадку, то це краще зробити у нас. Крім того, в залежності від специфіки вашого місця проживання або місця вирощування картоплі, наші консультанти підберуть саме той сорт картоплі, який дасть максимальний результат у Вашому регіоні. Детальніше дізнатися про сортах картоплі. вартості і способах доставки, можна передзвонивши за телефонами: +38 098 843 10 25;+38 066 095 06 22;+38 044 374 01 04.

Теги:, , , , , , ,

Залишити коментар