Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Як вирощується картопля

Опубліковано Овощной Дом в . Рубриці Картофелеводство

uborka-kartofelКартопля є безцінним джерелом безлічі корисних мікроелементів, вітамінів і крохмалю. На сьогоднішній день, картопля є одним з найбільш популярних продуктів харчування, який володіє чудовими смаковими якостями і універсальністю в приготуванні. Тому, вирощування картоплі є ключовим завданням для розвитку сільського господарства та агробізнесу. Як відомо, картоплю вирощують з насіння. А, насіннєву картоплю різних сортів виробляють (вирощують) на спеціально ізольованих полях, де ймовірність інфікування хворобами картоплі зводитися до мінімуму. Це необхідно для того, щоб насіннєву картоплю, яка купується фермерами та городниками, була максимально якісною і стійкою до різноманітних хвороб і шкідників. Як показує багаторічна практика тисяч фермерів, правильно обраний насіннєвий матеріал є ключовим фактором для отримання максимально великого і якісного врожаю.

Крім того, не варто забувати і про правила технологій посадки картоплі, а також про правила обробки грунту землі перед посадкою. Дотримання рекомендацій має найважливіше значення для успішного вирощування картоплі. Якщо в кількох словах, то процедура підготовки грунту землі полягає в:

  1. обробітку землі;
  2. тестуванні грунту землі;
  3. підготовці грунту землі до низьких температурних умов;
  4. внесення добрив;
  5. знищення шкідників і комах.

Після того, як грунт землі на полі або окремо відведеній ділянці прорихлиний, починають висаджувати насіннєву картоплю. Багато фермерів висаджують цілісну насіннєву картоплю, таким чином, захищаючи її від ймовірності інфікування через ранки. А, деякі, для збільшення обсягу посадкового матеріалу розрізають насіннєву картоплю. Який спосіб краще і безпечніше – справа кожного, але якщо в землі є інфекція, то різати картоплю не рекомендується. Після висаджування, висаджена насіннєва картопля комплексно зрошується і обробляється фунгіцидами. Зрошення здійснюють спеціальними розбризкувачами, а фунгіциди потрапляють в грунт разом з поливною водою. Таким чином, допомагаючи в боротьбі з грибковими захворюваннями і цвіллю. Також застосовують розвідку, як правило, агрономи здійснюють розвідку поля кілька разів на тиждень, щоб мати можливість оцінити рівень випаровування вологи, водний стрес, загрози пестицидів, стан здоров’я картоплі.

a496581Як тільки картопля починає розвиватися, її паростки починають проростати з насіннєвої картоплі. Чим довше розвивається картопля, тим більше її коріння виходять із землі, з’являються паростки, стебла і листя на них. У процесі розвитку картоплі вона починає цвісти, формувати бульби і доходити. У міру розвитку рослини, здійснюють контроль захворювань, а при необхідності здійснюють заходи боротьби з хворобами картоплі і шкідниками, щоб останні не знищили і не зіпсували врожай. Коли приходить час збирання врожаю, а воно залежить від сорту картоплі, здійснюють збирання врожаю. Прибирання полягає в тому, щоб викопати картоплю, очистити її від землі, каміння та іншого сміття. Потім, картоплю з комбайна складають в вантажівки і транспортують в спеціально обладнане сховище, де картопля зберігають при певній температурі до моменту упаковки і відвантаження. Таким чином, через певний час, сорти картоплі потрапляють на стіл у вигляді готового блюда. На завершення, слід зазначити, що ключовим фактором для отримання хорошого і якісного врожаю картоплі є якісний насіннєвий матеріал, а купити насіннєву картоплю, можна у нас. Наша компанія пропонує для покупки більше десяти сортів картоплі. У наявність є елітна насіннєва картопля з Голландії, німецькі сорти картоплі, а також насіннєва картопля, вирощена на території України. Детальніше дізнатися про сорти картоплі, способи доставка, а також оплати, можна передзвонивши за вказаними номерами: +38 098 843 10 25;+38 066 095 06 22;+38 044 374 01 04.

Теги:, , , , , , , ,

Трекбек для Вашого сайту.

Залишити коментар