Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Як вирощувати картоплю взимку

Опубліковано Овощной Дом в . Рубриці Картофелеводство

kartofel-meskahКартопля – це унікальна культура, яка при відповідному догляді може вирощуватися круглий рік. Підтвердження цьому є молода картопля, яка відрізняється чудовими смаковими якостями, а також тонкою шкіркою, що не лопаються під час варіння. Щоб вирощувати картоплю взимку, здійснюють її посадку з грудня по лютий, а також в липні і серпні. А, прибирають картоплю з жовтня по грудень, а також з березня по травень. Як вже говорилося вище, вирощувати картоплю, можна цілий рік, але для цього потрібно створити необхідні умови для зростання і розвитку картоплі.

Наприклад, якщо у Вас є обігріваєма теплиця, то Ви можете вирощувати картоплю в ній вісім місяців в році. Висаджуються скоростиглі сорти картоплі в грудні, щоб вже на початку весни отримати великий урожай картоплі. Також, багато фермерів починають вирощувати картоплю в кінці літа, щоб до Різдва отримати урожай молодої картоплі. В такому випадку, вирощують картоплю в горщиках. Тобто, беруть насіннєву картоплю, горщики діаметром від двадцяти трьох сантиметрів, висаджують насіннєву картоплю в горщики. Коли надземна частина картоплі розвинеться, картопля пересаджують в ємності більшого розміру. Наповнювати горщики і ємності для вирощування картоплі потрібно якісним компостом. Крім того, щоб отримувати хороші врожаї картоплі, необхідно висаджувати виключно насіннєву картоплю, яку продають офіційні дистриб’ютори відомих виробників. А, тепер детальніше.

Як здійснюється посадка

Висаджувати насіннєву картоплю в горщики потрібно по 1-2 бульби, як уже говорилося, діаметр горщиків повинен бути, як мінімум, 23 сантиметри, але бажано більше. Щоб висадити картоплю треба взяти горщик, висипати на його дно шар якісного грунту або універсального компосту. Шар компосту (грунту) повинен бути близько десяти сантиметрів. Після цього, насіннєву картоплю (бульби) кладуть поверх засипаного шару і зверху засипають шаром того ж компосту (грунту), такої ж товщини. Поливати картоплю треба регулярно, але не дуже рясно. Після того, як насіннєва картопля дасть пагони, і вони досягнуть 15 сантиметрової висоти, потрібно знову засипати їх компостом (грунтом). Засипати пагони насіннєвої картоплі потрібно так, щоб вони лише злегка визирати з-під землі. Така процедура повинна повторюватися до тих пір, поки горщик не наповнитися грунтом (компостом).

 Як доглядати і збирати картоплю

23У тому випадку, якщо Ви вирішили вирощувати картоплю в кінці літа, то горщики з картоплею потрібно тримати на відкритому повітрі. Таким чином, рослина картоплі буде отримувати максимум сонячного світла і свіжого повітря. Коли ж настануть осінні холоди, то вирощувану картоплю треба перенести в обладнану теплицю, щоб насіннєва картопля не промерзла і могла спокійно формувати нові бульби. Слід зазначити, що подальша посадка нових партій може здійснюватися вже в теплиці. У тому випадку, якщо вирощування картоплі здійснюється в теплиці, то існує два види прибирання. Перший полягає в тому, щоб зібрати урожай картоплі, спустошивши горщики з картоплею. В такому випадку рослина повністю загине, а прибирання картоплі вийде одноразовим. Другий метод полягає в тому, щоб прибрати тільки верхній шар бульб, простір, що звільнився в горщику засипати компостом або чистим грунтом і чекати, коли сформуються нові бульби. Використовуючи останній метод, процедуру збирання врожаю можна повторювати два, а то і три рази. Коли бадилля поляже, всю картоплю, можна викопувати і переносити на зберігання.

Слід зазначити, що не всі сорти картоплі підходять для такого методу вирощування. Тому, необхідно ретельно вибирати. З досвіду, можна сказати, що для вирощування картоплі в теплиці, найбільше підійде сорт картоплі Орла, який відрізняється високим рівнем урожайності, стійкості до захворювань, а також невибагливістю. Нагадаємо, що компанія «Овочевий Дім» є передовим постачальником високоякісного насіннєвого картоплі різних сортів голландської та німецької селекції. Тому, якщо Вам потрібен насіннєва картопля оптом чи вроздріб, то Вам слід звернутися до наших фахівців, щоб ознайомитися з нашими сортами, а також зробити замовлення. Для цього потрібно лише подзвонити по одному з вказаних номерів: +38 098 843 10 25; +38 066 095 06 22; +38 044 374 01 04.

Теги:, , , , ,

Залишити коментар