Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Як захистити картоплю від блішки

Опубліковано Овощной Дом в . Рубриці Картофелеводство

kartofelnaya-bloshkaКартопля має дуже багато ворогів у вигляді вірусних та генетичних хвороб, а також шкідників. Однією із проблем вирощування картоплі є картопляні блішки. Їх існує три види, а саме: жук родини листоїдів (Chrysomelidae), жовта картопляна блішка (PsylliodesaffinisРаук); чорна картопляна блішка (EpitrixcucumerisHaris). Слід зазначити, що останній вид блішки картоплі розповсюджений лише на континенті Америки. В Азії та Європі на щастя чорної блішки не має. Однак це не означає, що інші шкідники картоплі не псують картоплю на полях в нашій країні. В Європейській частині СНД і в Сибірі дуже поширена жовта картопляна блішка. Ці маленькі жуки сягають 2-2,8 міліметрів в довжину. В більшості випадків вони зустрічаються на картоплі в невеликих кількостях. Тому, за таких умов значної шкоди шкідники рослинам картоплі не завдають. В той же час, у роки, сприятливі для розвитку шкідників, вони локально розмножуються у великих кількостях і сильно пошкоджують картоплю.

Самки відкла­дають яйця в ґрунт. Личинки жука розвиваються на корінні рослин картоплі та інших видах пасльонових рослин. Розви­вається у двох поколіннях. Нове покоління шкідника харчується на дорослих рослинах і істотної шкоди не завдає. Зимують жуки нового покоління. Дорослі жуки продірявлюють листя картоплі, зішкрібають епідерміс із листя. При сильному ураженні листя гинуть навіть сходи картоплі, особливо при пізньому саджанні. Є також переносником віроїда готики бульб картоплі.

Як виявити та боротись з картопляними блішками

krestotsvetnyie-bloshkiНа листі картоплі багато характерних віконець (отворів) або ямок. Пошкодження епідермісу листя. Як правило, появі та розмножуванню шкідники картоплі сприяє жарка і суха погода. Слід зазначити, що якщо із блішками картоплі не боротись, то можна втратити дуже великий відсоток врожаю. Існує три способи боротьби із шкідниками, а саме:
  1. Боротьба з бур’янами — резерватами блішок;
  2. Припустимо раннє садіння;
  3. Використання інсектицидів — Конфідор, Каліпсо, інших аналогів.

Слід також зазначити, що для максимального збереження урожаю, також слід купити насіннєву картоплю оптом у компанії Овочевий Дім. Така рекомендація аргументується тим, що наша компанія пропонує більше десяти різновидів сортів насіннєвої картоплі, яка є високоякісною та стійкою до різноманітних захворювань і шкідників. Крім того, насіннєва картопля, яку можна купити у нас є не просто високоякісною, а відноситься до голландської та німецької селекції. В свою чергу це гарантує виску врожайність та якість вирощеної картоплі. Більш детально, можна дізнатись, якщо передзвонити на один із телефонів: +38 066 095 06 22; +38 098 843 10 25; +38 044 374 01 04.

Теги:, , , , , , ,

Залишити коментар