Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Ключові чесноти картоплі

Опубліковано Овощной Дом в . Рубриці Картофелеводство

достоинства картофеляКартопля, безперечно, – цінний продукт харчування, без якого жителі багатьох країн сьогодні не уявляють свого існування. І назву “другий хліб” вона отримала невипадково. У кулінарних книгах записані сотні рецептів картопляних страв. Цей заморський овоч давно став незамінним у харчовому раціоні населення європейського і частини азіатського континентів. Висока потреба у цій культурі пояснюється тим, що в кожній сім’ї має місце щоденне споживання картоплі. У наші дні картопля цінується не тільки як перший овоч, але і як лікарська рослина. Її бульби – справжня хімічна лабораторія. У них міститься до 25% крохмалю, який із давніх часів вживають в медичній практиці як ніжний протизапальний і обволікаючий засіб. Її застосовують при шлунково–кишкових розладах, а також для приготування нерухомих пов’язок у вигляді крохмальних бинтів. Бульби картоплі багаті клітковиною, пектиновими речовинами, вітамінами групи В, каротином, ліпідами, мінеральними солями й іншими сполуками.

Цінність картоплі – в наявності вітамінів С, РР, К, групи В, провітаміну А. Вітаміну С в картоплі менше, ніж в інших овочах, але завдяки тому, що людина вживає сорти картоплі щодня, вона задовольняє свою потребу в цьому вітаміні. У народній медицині картопляна дієта рекомендується як сечогінний засіб: свіжий картопляний сік використовується при цинзі, золотусі, гастритах із підвищеною кислотністю, лікуванні виразки шлунку. Сиру картоплю прикладають до опіків, гемороїдних вузлів. У косметичній практиці її вводять до складу живильних масок. Вдихання пари, що одержується при роздавлюванні тільки що звареної картоплі, допомагає при катарах верхніх дихальних шляхів.

картофельУ останні десятиліття в шкірці картоплин, квітках, листі і стеблах картоплі хіміки виявили глікоалкалоїди – речовини, близькі за своєю будовою серцевим глікозидам наперстянки і конвалії. У помірних дозах ці сполуки викликають стійке і тривале зниження артеріального тиску. Картопля успішно вирощується в усіх грунтово-кліматичних зонах. При належному догляді вона дає високі врожаї і в піщаному ґрунті, і в чорноземах. Картопля – високоврожайна культура. Картопля знайшла різноманітне застосування в народному господарстві. Ніяка інша сільськогосподарська культура не може зрівнятись з нею по універсальності використання. Крім того, що картопля – це один із найважливіших продуктів харчування, впродовж цілого року вона також є цінним кормом для сільськогосподарських тварин та птиці. Велике значення картопля має в свинарстві, де в період відгодівлі вона складає більше половини раціону для цих тварин.

Таким чином, щоб бути забезпеченим картоплею, як інгредієнтом до багатьох страв та лікарським засобом, слід вирощувати картоплю, незалежно є ви фермером, чи дачником. Однак, не всі сорти картоплі дають добрі врожаї, так як картопля може захворіти на чисельні хвороби та зіпсуватись різноманітними шкідниками. В той же час, якщо необхідно купити насіннєву картоплю поштою, то слід звернутись до нашої компанії «Овочевий Дім». Така рекомендація аргументується тим, що в нас є більше десяти різноманітних сортів насіннєвої картоплі, як німецької, так і голландської селекції. Слід зазначити, що всі сорти картоплі, які Ви можете придбати у нас – є стійкими до захворювань та шкідників, мають добру лежкість, чудові смакові якості та дають добрі врожаї, що підтверджується досвідом наших клієнтів. Ознайомитись більш детально з нашими сортами картоплі, а також зробити замовлення, можна передзвонивши за номерами: +38 098 843 10 25; +38 066 095 06 22; +38 044 374 01 04.

Теги:, , , , ,

Залишити коментар