Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Компанія “Овочевий дім” відвідала поля двох найбільших картопляних господарств в Житомирській області.

Опубліковано Сергей Бородавко в . Рубриці Новости компании

Рустер

 Компанія “Овочевий дім” відвідала поля двох найбільших картопляних господарств в Житомирській області, такі як: ПП “ІМПАК” і ТОВ Агрофірма Брусилів. У даних господарствах висаджений елітний посівний матеріал компанії “Овочевий дім”. У Житомирській області в цьому році склалися важкі кліматичні умови для вирощування картоплі, що пов’язано з нестачею опадів. Тому ми зможемо побачити, як поводяться в стресових умовах наші сорти.

Середньостиглий Рустер

Сорт Рустер

Компанія “Овочевий дім” зробила підкоп на полях ПП “ІМПАК” сорти Рустер, у якого закінчується період цвітіння. Під кущем середньостиглого сорту Рустер зав’язалось 14-16 бульб. На момент підкопування середня вага бульб склала 850 грамів. Залягання вічок не глибоке, колір м’якоті жовтий. З огляду на те, що сорт буде використовуватися на насіння, на даному полі буде проводитися десикація.

Ранній Торнадо

Сорт Торнадо

Компанія ТОВ Агрофірма Брусилів вирощує ранній сорт Торнадо. Бадилля вже лягло і почався максимальний набір врожаю. В середньому під кущем даний сорт заклав 16-18 бульб. Бульби вирівняні, виділяються малиновим кольором шкірки. Колір м’якоті білий, добре підходить для приготування салатів і для смаження.

Середньостигла Сентанта

Сорт Сентанта

Середньостиглий сорт Сентанта. На момент підкопування даного сорту, ми виявили в середньому 12-14 зав’язаних бульб картоплі. Фракція бульб склала 28-35 мм. Сорт виділяється потужною кореневою системою, що дозволяє сподіватися на відмінний врожай!

Залишити коментар