Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Компанія “Овочевий дім” в гостях у “Де Шуттер”

Опубліковано Овощной Дом в . Рубриці Новости компании

img_20161109_155558Компанія IPM Potato підготувала нам сюрприз у вигляді відвідин двох фермерських господарств з різним підходом до вирощування елітної насіннєвої картоплі. Перший це спосіб вирощування з мінібульби, з яким ми ознайомилися, відвідавши фермерське господарство містера «Де Шуттер». Він вирощує 90 га насіннєвої картоплі. Крім вирощування сортів компанії IPM Potato – Електра і Банба, він також вирощує вільні сорти картоплі, такі як Спунта і Гермес. Коли ми були у нього в гостях, сорт картоплі Спунта готували до відправки клієнтам в Пакистан, і ми змогли подивитися, як калібруэться і фасується насіннєвий матеріал компанії IPM Potato. Так само нам продемонстрували, де вирощуються бульби і розповіли, як проходить процес вирощування. Ми змогли ознайомитися з технікою містера «Де Шуттер», з того що не часто побачиш на наших просторах – спеціальна техніка для проведення фіто і сортовий прочищення.

Так само здивувало, що і в Нідерландах є «кулібіни», це спарені дворядні екскаватори, які стали чотирирядною копалкою. Так само місцевий фермер поскаржився, що все більше молоде покоління забуває, звідки беруться продукти в магазинах і фермера влаштовують флешмоб, і клеять наклейки на свої автомобілі з написами «Немає фермрера – Немає пива» або «Немає фермера – немає майбутнього». Розповідати про враження, яке справило відвідання «Де Шуттер» дуже довго. Тому, просто поділимося з Вами фотографіями, які були зроблені під час візиту. Також нагадаємо, що якщо потрібно насіннєву картоплю купити, то Вам слід набрати один з номерів: +38 098 843 10 25; +38 066 095 06 22; +38 044 374 01 04. Наші фахівці ознайомлять Вас з нашими сортами картоплі, а також підберуть саме той сорт картоплі, який покаже максимальні результати, як по стійкості до захворювань, так і по врожайності.

Теги:, , , , ,

Коментарів (1)

  • Покупатель

    |

    Не первый раз уже брали сорт Кристина и остались безумно довольны. Готовили суп и пюре – просто и вкусно. Картофель нежно тает во рту и послевкусие завораживающее. Так что всем можем смело рекомендовать этот сорт картофеля. Спасибо “Овощному дому” за оперативную доставку. Всем приятного аппетита.)

    Выдповысти

Залишити коментар