Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Необхідність підживлення картоплі мікроелементами

Опубліковано Сергей Бородавко в . Рубриці Новости компании

Прийнято вважати, що картопля дуже слабо відгукується на позакореневе підживлення і тому всі необхідні добрива слід вносити навесні під час посадки. Проте, картопля здатна ефективно вбирати живильні речовини не тільки через кореневу систему, але також і через зелену масу. У разі недостатнього харчування з грунту, доцільно провести позакореневе підживлення як макро- так мікроелементами.

Найвища потреба картоплі в харчуванні виникає під час активного росту зеленої маси, формування і наливу бульб. На момент початку цвітіння рослини засвоюють половину фосфору і 60% калію від загальної потреби. Така підгодівля особливо ефективна, так як вона активізує фізіологічні та біохімічні процеси, що відбуваються в рослині, а присутність в препаратах міді ще й підвищує стійкість рослин картоплі до грибкових патогенів.

Тому позакореневе підживлення мікродобривами потрібно починати набагато раніше ще до початку цвітіння і ефективно використовувати наступну схему внесення:

Наніт B11 ​​1л / га Наніт Power 1л / га + Наніт Turbo 0,5 л / га.

В період активного росту бульб  корисно буде підживлення марганцем, що підвищує смакові якості картоплі та бором, який перешкоджає утворенню пустот всередині бульб і підвищує їх крохмальність. Також  слід проводити листову обробку фосфором, завдяки цій підгодівлі підвищується врожайність картоплі.

Тому після цвітіння ефективно використовувати наступну схему внесення мікродобривами:

Наніта Power 2 л / га + Наніта B11 ​​0,5 л / га

Але слід зазначити, що позакореневе підживлення буде ефективна лише в тому випадку, якщо картопля забезпечений основними поживними речовинами. Обробку слід проводити в суху погоду, краще всього увечері для того, щоб мікроелементи найбільш ефективно усмоктувалися рослинами, а не просто висихали на сонці.

Більш детальну інформацію щодо застосування мікродобрив можна отримати за телефонами: 066-095-06-22 або 098-843-10-25

Теги:

Залишити коментар