Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Новини з поля – формування кореневої системи

Опубліковано Сергей Бородавко в . Рубриці Новости компании

27 травня 2017 року фахівці компанії Овочевий Будинок виїхали на поля компанії в селі Гостролуччя Баришівського району, Київської області. З моменту проведення посівної кампанії і до початку збору врожаю нас, як сільгоспвиробників, найбільше цікавить стан рослин на полі. Саме тому, метою поїздки було провести аналіз кореневої системи, так як на даному етапі йде активний її розвиток, а також розвиваються стебла і листова маса.

Протягом минулих двох тижнів температурний режим був наступний: в нічний час 6-10 градусів тепла, вдень від 16 до 20 градусів тепла. Єдиний дощ, який пройшов перед нашим приїздом, промочив грунт на 7 мм.

При огляді поля, були зафіксовані рівномірні сходи по всіх сортах. Сорти, які висаджувалися до Великодня, мають висоту куща 15-20 см, а «післявеликодні» – 5-10 см.

Ранній сорт Крістіна

Ранній сорт Інфініті

Материнський бульба вже втрачає свою значимість, і на даному етапі найважливішим фактором для подальшого росту рослини є – сформована коренева система.

При огляді кореневої системи захворювань не виявлено. Коренева система здорова, спостерігається початок формування бульб. На кінчиках столонів формуються бульби, які починають набухати, що говорить про початок формування бульб.

Відзначимо, що етап формування триває близько двох тижнів, в залежності від місця розташування, кліматичних умов, типу грунту, дати посадки і сорту. Рослина може сформувати до 20-30 дрібних бульб, але тільки від 5 до 15 бульб досягають повної зрілості.

Теги:,

Залишити коментар