Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Новини з полів наших клієнтів

Опубліковано Сергей Бородавко в . Рубриці Новости компании

   

 Навесні 2017 року, у компанії “Овочевий дім” фермер з Донецької області, придбав кілька сортів картоплі. Він вирощував ультраранній сорт Орла, ранні сорт Крістіна, Інфініті і середньостиглий сорт Саванна. Дані сорти вирощувалися на краплинному поливі. Зараз фермер збирає врожай картоплі і він вирішив, поділився з нами фотографіями з поля:

  Під кущем сорта  Крістіна зав’язалося 15 бульб загальною вагою 1600 гр. Даний сорт виділяється темно-червоним кольором шкірки і білою м’якоттю. Завдяки своїм смаковим якостям добре підходить для смаження і салатів. Товарність бульб становить 95%.

  Під кущем сорта Саванна зав’язалося 10 бульб загальною вагою 1500 гр. Даний сорт середньостиглий, високоврожайний, виділяється овальними бульбами і гладкою шкіркою. Колір бульб кремового-білий, м’якоть  кремового кольору. Сорт відзначається міцною кореневою системою. Дуже смачна картопля, підходить до багатьох страв таких як: пюре, супи. Товарність бульб у нашого клієнта вийшла більше 90%.

 

 

Середньостигла Саванна

Ранній сорт Крістіна

  Під кущем Інфініті зав’язалося 19 бульб загальною вагою 1500 гр. Сорт характеризується раннім терміном дозрівання. Це сорт з високою врожайністю, багато бульбовий. Бульби вирівняні, овальної форми. Шкірка гладенька з темно-червоним забарвленням. Усередині вона кремова. Очки розміщені не глибоко. Сорт відзначається великою кількістю сухих речовин і добре підходить для приготування картоплі фрі. Товарність бульб склала більше  ніж 85%.

  Під кущем сорта Орла зав’язалося 12 бульб загальною вагою 1800 гр. Сорт ультраранній, багато бульбовий, високоврожайний .Вирявнені, круглоовальні бульби які відрізняються гладкою кремовою шкіркою і ясно-жовтою м’якоті, з не глибокими очима. В основному добре використовується для приготування пюре і супів. Товарність бульб склала 90%

Ранній сорт Інфініті

Ультраранній  сорт Орла

 

Залишити коментар