Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Новини зі складу.

Опубліковано Сергей Бородавко в . Рубриці Новости компании

Вчора ми відвідали склад компанії Овочевий дім в селі Гостролучя Київської області Баришівського району. На даному складі зберігається наш насіннєвий матеріал картоплі.

Основним завданням даного періоду року є якісно зберегти насіння картоплі до весни. Зараз насіння картоплі перебувае у стані спокою і як бачимо на фотографіях, бульба не проростає, шкірка груба і сама картопля тверда на дотик, що характеризується високим показником лежкості насіння картоплі. Насіннєва картопля зберігаеться при температурі 3-4 градуси тепла і вологість 85-90%, що дає картоплі добре зберегтися. Спеціальні дерев’яні контейнери під картоплю сконструйовані так, щоб бульби обдувались з усіх сторін, для цього на складі встановлені потужні промислові вентилятори. Повітря повинне рівномірно циркулювати по всьому приміщенню складу.

На даній момент на складі є в наявності сорти картоплі такі як: Нектар, Бюрен, Бікіні, Саванна, Електра (тільки фракція 55+), Кристел, Крістіна. А сорти Торнадо, Орла, Банба, Інфініті, Озіріс вже реалізовані. З питань реалізації насіння картоплі, Ви можете звернутися за телефонами 066-095-06-22 та 098-843-10-25

Саванна фр. 40-55

Крістіна фр.  40-55

Електра фр.  30-40

Нектар фр.  40-55

Бюррен фр. 40-55

Електра фр.  55+

 

Залишити коментар