Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Застосування біопрепаратів для врожайності картоплі

Опубліковано Овощной Дом в . Рубриці Картофелеводство

rossiyanam-zapretili-kushat-ukrainskiy-kartofelОсновною складовою в системі насінництва картоплі є добазове і базове насінництво, оскільки реалізація потенціалу сорту картоплі можлива лише на основі високопродуктивного насіннєвого матеріалу, що потребує постійного сортооновлення і сортозміни так, як культура картоплі базується на вегетативному розмноженні. Одним із суттєвих чинників використання потенційних можливостей сортів картоплі є застосування високопродуктивного насіннєвого матеріалу отриманого з використанням бульб оздоровлених методом термо- та хіміотерапії і культури апікальних меристем. Оздоровлений біотехнологічним способом матеріал розмножують в умовах in vitro (рослини і мікробульби), в культиваційних спорудах, в польових умовах при дотриманні просторової ізоляції від переносників і джерел інфекції (розсада від рослин і живців in vitro, мінібульби). Такий насіннєвий матеріал відзначається на перших етапах його використання підвищеними продуктивними якостями.

Застосування активного методу оздоровлення дає можливість в короткий термін одержувати значний обсяг високопродуктивного добазового насіннєвого матеріалу нових сортів картоплі та оздоровлювати за необхідності ті сорти, що тривалий час знаходяться у виробництві. З метою забезпечення потреб сортооновлення та сортозаміни одним із завдань насінництва є збільшення обсягів виробництва високопродуктивного садивного матеріалу. Результати багаторічних досліджень підтвердили, що одним з високоефективних і маловитратних резервів підвищення урожайності, поліпшення якості та реалізації потенційної продуктивності картоплі може стати широке впровадження сучасних регуляторів росту або так званих біостимуляторів.

potato_png5150Регулятори росту підвищують стійкість картоплі до несприятливих факторів природного чи антропогенного походження: критичного перепаду температур, ураження хворобами картоплі та шкідниками. Для збільшення обсягів виробництва першого бульбового покоління в польових умовах на розсаді від рослин in vitro застосовували різноманітні біопрепарат картоплі, які в своєму складі містять комплекс біологічних поживних речовин. Згідно характеристики препарат підвищує схожість насіння, стимулює ріст і розвиток рослин, підвищує імунітет рослин до різних хвороб, заморозків і в умовах засухи, а також зменшує кількість нітратів і нітритів, важких металів і радіонуклідів, підвищує якість продукції, урожайність на 15-20%.

Таким чином, з метою підвищення якості та об’єму врожаю, слід висаджувати якісний насіннєвий матеріал, а також застосовувати біопрепарати. Які саме біопрепарати використовувати – вирішувати вам, якщо ж необхідно купити насіннєву картоплю на посадку, то звернутись треба до нашої компанії. На сьогоднішній день компанія овочевий Дім пропонує більше десяти високоякісних сортів насіннєвої картоплі, в наявності є, як елітна насіннєва картопля, так і перша репродукція. Більш детально дізнатись про сорти картоплі, способи доставки і оплати, можна зателефонувавши до наших спеціалістів за вказаними номерами: +38 098 843 10 25;+38 066 095 06 22;+38 044 374 01 04.

Теги:, , , , , , ,

Залишити коментар