Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Різновид голландських сортів картоплі в Україні

Опубліковано Овощной Дом в . Рубриці Картофелеводство

kartofel9На Українському ринку в останні роки все більше і більше голландських сортів картоплі, які з кожним роком набирають популярність серед населення, захоплюючи розташування вітчизняних фермерів. Така тенденція спостерігається не просто так, тому що голландські сорти картоплі є стійкими, різноманітними і дуже врожайними. У більшості випадків голландські сорти картоплі це дуже якісні представники столових сортів, але також є чимало і представників промислових сортів картоплі. Велика частина голландських сортів відноситься до середньоранніх і середньостиглих груп, хоч ранньостиглі сорти картоплі нічим ні гірше. Майже всі створені голландськими селекціонерами сорти мають привабливий зовнішній вигляд, відмінні смакові якості, неглибокі вічки і правильною формою бульб (подовжено-овальні, овальні, округло-овальні).

Велика частина голландських сортів картоплі мають високий рівень врожайності. За змістом крохмалю бульби різних сортів відрізняються, так як є сорти картоплі з низьким показником крохмалю і з високим відсотком крохмалю. Залежно від цього сорту картоплі відрізняються за призначенням і смаковими якостями. Серед ключових переваг голландських сортів картоплі, можна виділити те, що більшість з них є дуже стійкими до «Z» і «Y» вірусам, які викликають дуже важкі захворювання картоплі, як: полосчата мозаїка, зморшкувата мозаїка. Крім того, голландські сорти картоплі мають високий рівень стійкості до таких поширеним захворюваннями картоплі, як кільцева гниль, парша звичайна, фітофтороз, а також ряду різних патотипам, як нематода і рак картоплі.

 Які ключові чинники вирощування

kartofel_2_10Одним з ключових чинників для вирощування картоплі та отримання гарного врожаю є умови вирощування. Наприклад, в Голландії, де були створені сорти картоплі, умови дуже хороші, так як світловий день досить тривалий (близько 15-16 годин), температура і вологість в період вегетації оптимальні (від 15 до 25 градусів Цельсія). Тому, частково, завдяки ідеальних умов вирощування картоплі, голландські фермери і отримують максимально якісні та великі врожаї. Логічним було б припустити, що на території України, де умови вирощування не настільки сприятливі – неможливо отримати великі і якісні врожаї. Але, це не так. Як показує практика компанії «Овочевий Дім» та численних українських фермерів, голландські сорти картоплі демонструють відмінні показники, як по врожайності, так і за якістю, хоч деякі сорти картоплі через особливості тієї чи іншої обалсті вирощування можуть злегка міняти свої характеристики.

На сьогоднішній день компанія «Овочевий Дім» пропонує для придбання сорти картоплі, які дають хороші показники на території України, а саме: сорт картоплі Крістіна; сорт картоплі Саванна, Сорт картоплі Електра; сорт картоплі Банба; сорт картоплі Орла; сорт картоплі Бюррен; сорт картоплі Інфініті, сорт картоплі Бікіні; сорт картоплі Торнадо; сорт картоплі Сетанта; сорт картоплі Нектар. Тому, якщо Вам необхідно купити насіннєву картоплю голландської селекції, то для цього потрібно набрати наших менеджерів з продажу за вказаними телефонами: +38 098 843 10 25;+38 066 095 06 22;+38 044 374 01 04.

Теги:, , , ,

Залишити коментар