Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Результати першої копки: який сорт картоплі самий ранній

Опубліковано Сергей Бородавко в . Рубриці Новости компании

Компанія «Овощной Дім» 9 червня зробила виїзд на свої поля в село Гостролуччя Баришевського района, Київської області, де в 20-х числах квітня були висаджені елітні сорти картоплі, завезені з Голландії. В результаті поїздки було встановлено, що не дивлячись на всі примхи погоди, наші сорти сформували здорову кореневу систему і готуються до смикання рядів. Також, метою поїздки було з’ясувати, які сорти саммі ранні. Для аналізу ми підкопали і подивилися, як розвиваються три ранніх сорти картоплі: Орла, Тронадо та Бюррен.

Погодні умови цього року не дуже радували картоплярів, а також всіх аграріяв в цілому. Заморозки в кінці квітня-початку травня залишили свій слід при всходах, а з потеплінням в середині травня не прийшли довгождані опади.

Ранній сорт картоплі Торнадо, як бачимо, вже заклав більше 10 клубней, і вони починають набирати вагу. Коренева система здорова і має розголудженний вигляд, що сприяє кращому поглинанню поживних речовин. Також відзначимо, що сорт Торнадо через тиждень може почати процес цвітіння.

 

Ранній сорт картоплі Бюррен готується до цвітіння, вже перші квітки розцвіли. Коренева система чиста, хвороб не виявлено. На закінченнях столонов починають утворюватися клубні.

    

 

Ультраранний сорт картоплі Орла, так само готовий до цвітіння. Корнева система здорова. Як видно столони мають дуже широку закладку, на них вже сформовані 10-12 клубнів, і вони починають набирати об’єм.

 

Підкопавши і подивившись вибрані сорти, може зробити висновок що найшвидший старт по вегетації і закладці бульб показують сорти Торнадо і Орла.

Теги:,

Залишити коментар