Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Насіннєва картопля “Озіріс” і “Кристел” готові до відвантаження!

Опубліковано Сергей Бородавко в . Рубриці Новости компании

img_5948Першими до відвантаження були підготовлені сорти німецької селекції «Озіріс» і «Кристел». Дані сорти ще раз пройшли інспекційний стіл і після були відкалібровані на насіннєву фракцію. Всі бажаючі вже можуть робити замовлення і ми зможемо швидко відвантажити дані сорти.

Картопля Кристел німецької селекції – це кругло-овальний картопля з не дуже глибокими очима, але який відмінно переносить посуху. Продемонстрував дуже високу врожайність. Добре показує себе в зберіганні, при цьому довго не проростає. Картопля Кристел відноситься до групи дозрівання: середньоранній. Стійкий до парші, до ризоктониозу і інших захворювань картоплі. Хороша коренева система захищає кущ від палючого сонця, сприяє кращому проходженню вологи

Картопля Озіріс німецької селекції – дуже ранній сорт з високою врожайністю, в умовах південних регіонів України можливе отримання двох врожаїв. Має овальні бульби зі світлою шкірою і поверхневими вічками. Шкірка тонка, картопля відмінно чиститься. Оскільки це ранній сорт, парша і різактоніоз, як правило не встигає пошириться. Мала глибина залягання вічок.

Теги:,

Залишити коментар