Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Ситуація на полях наших клієнтів

Опубліковано Сергей Бородавко в . Рубриці Новости компании

З кожним роком географія наших клієнтом стає все більше. З огляду на важкі погодні умови, які склалися навесні цього року в різних регіонах України, заморозки і низькі середньодобові температури, створили стресові умови для всходів і розвитку картоплі. За травень в Житомирській та Рівненській областях випало 20-25 мм опадів, що є мінімальною нормою для оптимального розвитку картоплі. Для вивчення ситуації на полях клієнтів і моніторингу розвитку наших сортів, ми виїхали до них в Житомирську та Рівненську області.

В Житомирській області ми відвідали поля Агрофірми «Брусилов» в Брусилівському районі. Дана компанія є одним з лідерів по вирощую товарної картоплі в Житомирській області. В цьому році вони закупили у нашій компанії три елітних сорти картоплі. Серед них – ранній сорт Торнадо і два середньостиглих сорти Сетанта і Рустер.

Дата посадки елітних сортів 22 квітня 2017 року, що дозволило уникнути проблем з заморозками, але через низькі температур сходів довелося чекати майже місяць. Варто зазначити, що на момент нашого візиту на поле ми побачили вже 100% сходи по всіх сортах.

Ранний сорт Торнадо – АФ Брусилов

Среднеспелый сорт Саванна ФХ “Агропоступ”

У Рівненській області ми відвідали фермерське господарство «Агропоступ» в Млинівському районі. В даному господарстві вирощуються п’ять наших сортів: Озіріс, Кристел, Саванна, Крістіна і Електра. Ситуація на полях фермерського господарства була схожою з тією, яка склалася на полях агрофірми в Житомирській області. Наші сорти були висаджені в останній день квітня, і на поле ми побачили сходи висотою 10-15 см.

Вивчивши ситуацію на полях, бачимо що вже починається процес формування кореневої системи і при супутніх погодних умовах, ми зможемо побачити весь потенціал наших сортів в даних областях.

Теги:,

Залишити коментар