Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Сорти компанії ”Овочевого дому” в Івано-Франківській і Закарпатській області.

Опубліковано Сергей Бородавко в . Рубриці Новости компании

Сорт Банба

 Компанія ”Овочевий Дім”  відвідала поля наших клієнтів в Івано-Франківській і Закарпатській області. В данних областях в цьому році склалися сприятливі погодні умови для вирощування картоплі. В Івано-Франківській області вирощувались ранній сорт Крістіна і середньостиглий сорт Саванна, а в Закарпатській області ранній сорт Банба і Інфініті.

Сорт Крістіна

Сорт Крістіна

Ранній сорт Крістіна, був висаджен 10 квітня, бадилля вже повністю лягло і сорт готовий до збирання. Під кущем в середньому сформувалося 12-14 бульб, бульби вирівняні і мають темно-червоне забарвлення шкірки. Середня вага бульб під кущем склала 1,1 кг

Сорт Саванна

Сорт Саванна

Середньостиглий сорт Саванна, був висаджен 10 квітня, сорт закінчує період вегетації, і на початку вересня буде готовий до збирання. Під кущем сформовано 10-12 бульб, бульби вирівняні і мають овальну форму. Середня вага бульб склала 1,3 кг.

Сорт Банба

Сорт Банба

Ранній сорт Банба, був висаджен 22 квітня, сорт заканчуе період вегетації і скоро буде готовий до збирання. Під кущем сформовано в середньому 10-12 бульб, бульби мають округлу форму і жовтим забарвленням шкірки. Товарність бульб склала 95%. Середня вага бульб під кущем склала 1,7 кг.

Сорт Інфініті

Сорт Інфініті

Ранній сорт Інфініті, був висаджен 8 квітня. Сорт Інфініті закінчив період вегетації і готовий до копання. Під кущем сформовано в середньому 14-16 бульб, всі бульби мають розмір більше фракції 45. Середня вага бульб під кущем становить 1,1 кг.

Залишити коментар