Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

«Овочевий дім» провів моніторинг стану сходів картоплі

Опубліковано Сергей Бородавко в . Рубриці Новости компании

З метою оцінити стан висадженого картоплі елітних сортів і першої репродукції, компанія «Овочевий дім» 03 травня зробила виїзд на поля в с.Гостролуччя Баришівського р-н Київської обл. В рамках виїзду фахівці компанії провели замір грунту, для того, щоб визначити на якій глибині його максимальна щільність, а також провели заміри температури грунту і його ph.

Варто відзначити, що першим в цьому році був висаджений чіпсовий сорт картоплі Інфініті. При огляді поля були зафіксовані рівномірні сходи – висота куща над землею до 5-7 см.

Замір температури грунту проводили на глибині 8 см, температура на такій глибині склала 15 градусів. Що є оптимальною температурою для розвитку кореневої системи. Перевірка рівня вологи в грунті дала показник WET, який підтверджує, що в грунті досить вологи для розвитку картоплі. Результати дослідження на щільність грунту показали, що на глибині 20 см щільність грунту максимальна, на підставу цих даних можемо зробити висновок, що картопля має достатньо простору для активного розвитку.

За допомогою спеціального приладу, фахівці компанії також зняли показники ph грунту. Зразки грунту, розбавлені з водою, дали показник 6,47. Такий рівень кислотності є нейтральним і оптимально підходить для вирощування здорових бульб картоплі.

Залишити коментар