Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Коментар для інтернет-видання “АГРОНЬЮС.ОРГ”

Опубліковано Сергей Бородавко в . Рубриці Новости компании

D45155B3EB36387CAD32C802778237EE0594F7C965ACC746B4pimgpsh fullsize distr

У найближчі кілька років бізнес, побудований на продуктах харчування, має найкращі перспективи для України. Причому, мова йде не про величезні торгові мережі, з якими вкрай складно конкурувати, а саме про сегмент дрібного бізнесу.

Для тих, хто планує займатися вирощуванням і реалізацією сільськогосподарської продукції на невеликих фермерських господарствах, в Україні відкриваються нові можливості. Причина цього, як не дивно, інфляція і дорожчають зарубіжні продукти харчування.

Такої думки дотримується керівник компанії «Овочевий дім» – один з провідних виробників насіннєвої картоплі в Україні, Сергій Бородавко.

Ось що він розповідає про ведення аграрного бізнесу в Україні та підприємництво в цілому:

Про те, як почати свій бізнес, і не тільки аграрний, в Україні говорять багато і дуже часто: на сторінках бізнес-видань, на тематичних форумах, на навчальних тренінгах та семінарах. Серед загального потоку інформації, чимало того, що не завжди відповідає дійсності.

Наприклад, в Україні однією з популярних «страшилок» для бізнесу є Податкова інспекція, хоча, якщо нормально платити податки і періодично консультуватися з фахівцями, наприклад, з тією ж самою Податкової, то істотних проблем, як правило, не виникає.

Ще один міф – що можна почати з «порожнього гаманця» і стати мільйонером.

В Україні це не так. Більш того, в Україні діє інша схема – щоб заробити мільйон, потрібно вкласти спочатку мільйон. Поки ти думаєш, де взяти гроші на рекламу, твій конкурент, у якого ресурсу більше, вже себе активно рекламує, а значить – має фору.

Проте, реклама, і навіть хороша упаковка, не визначальний фактор в питанні залучення клієнтів. В Україні, щоб добре продавати, ціна на товар повинна відповідати запитам покупця. Ось чому, коли ми самі тільки починали, ми вибрали вирощування саме насіннєвої картоплі.

D45155B3EB36387CAD32C802778237EE0594F7C96

Ми починали п’ять років тому, але зараз вирощувати і продавати насіннєву картоплю в Україні стало ще вигідніше. З’явилися такі чудові сорти, як Електра, Саванна, Христина, Кристел, Озіріс, Орла, Інфініті. В Україні ця картопля дає високу врожайність, так як здатний однаково добре рости в різному грунті, стійкий до посухи, мають високу стійкість до парші.

Насіннєву картоплю повністю задовольняє потребам українського ринку: це і відмінні смакові якості – як у відварному вигляді, так і при смаженні, зовнішня привабливість, невибагливість в зберіганні, звичайно ж, високий попит і економічна вигода при реалізації. Особливо, якщо співпрацювати з якісними постачальниками. Все це робить ринок насіннєвої картоплі дуже перспективним. До речі, конкуренція на ринку як і раніше залишається не високою.

Для тих, хто вирішить зайнятися вирощуванням насіннєвої картоплі в цьому році, варто особливо уважно поставитися до питання вибору постачальників, так як цей рік буде досить важким в плані купівлі якісного насіннєвого матеріалу. Це пов’язано з тим, що багато постачальників в 2016 році не оновлювали свій насіннєвий матеріал, а садили дрібні бульби, які залишилися після продажу товарної картоплі.

ovocheviidim ipm potato

У компанії «Овочевий дім» ситуація дещо інша, тому що ми є єдиним дистриб’ютором в Україні ірландського виробника насіннєвої картоплі IPM Potato Group. Ми самі купуємо у них якісну продукцію для власного виробництва, і так само як вони сповідуємо європейські принципи в роботі з нашими партнерами. Аграрних компаній з таким підходом в Україні стає все більше, і це ще одна причина, щоб почати свій бізнес саме в цій сфері.

Джерело: http://agronews.org/5867-kartofel-vsemu-golova-sovremennye-realii-vedeniya-agrarnogo-biznesa-ot-eksperta-ovoshchnogo-doma

Теги:,

Залишити коментар