Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Розвиток хвороби картоплі під час зберігання

Опубліковано Овощной Дом в . Рубриці Картофелеводство

семенной картофельУрожайність та товарність картоплі, а також інтенсивність розвитку захворювань бульб при зберіганні знаходяться в прямій залежності від ступеня прояву хвороб картоплі в період вегетації. Заходи, що знижують розвиток хвороб упродовж вегетаційного періоду, дозволяють отримати більшу кількість здорових бульб з мінімальною сприйнятливістю до збудників хвороб картоплі та розвитку їх у період зберігання. Перспективним агроприйомом при вирощуванні картоплі є застосування мікробних препаратів. При обробці насіннєвих бульб картоплі біопрепаратами відбувається корекція мікробних угруповань на поверхні кореня рослини і в прикореневій зоні ґрунту, що сприяє обмеженню домінування фітопатогенів і впливає на ріст та розвиток рослин.

Високоактивні штами бактерій Pseudomonas fluorescens, Agrobactеrium radiobacter, Bacillus subtilis та Enterobacter nimipressuralis є визнаними об’єктами агробіотехнології, використовуються як основа препаратів Планриз, Фітоцид, Діазофіт та Фосфоентерин (ФМБ), розроблених для захисту рослин від захворювання картоплі різної етіології. Мікробні препарати не лише захищають рослини від фітопатогенних мікроорганізмів, але й покращують фосфорне живлення рослин, мобілізуючи фосфати з важкорозчинних органічних та неорганічних сполук фосфору, синтезують ріст речовини, впливають на проростання насіння та розвиток проростків. Ефективність Планризу, Фітоциду, Діазофіту та ФМБ досліджено при вирощуванні окремих сільськогосподарських культур у різних кліматичних зонах, але в основному в період вегетації.

купить семенной картофельНаявні в літературі відомості недостатні для надійного і обґрунтованого вибору ефективних препаратів для отримання картоплі з високими показниками якості, в тому числі лежкоздатності. Тому, найбільш ефективним заходом отримання якісного та великого врожаю є придбання якісної насіннєвої картоплі. Якщо необхідно купити насіннєву картоплю, то звернутись краще до компанії «Овочевий Дім». На сьогоднішній день в наявності є більше десяти різноманітних сортів насіннєвої картоплі. Слід зазначити, що насіннєва картопля, яку ми рекомендуємо для придбання характеризується високою врожайністю, стійкістю до захворювань картоплі, доброю лежкістю та чудовими смаковими якостям.

В той же час, слід зазначити, що необхідно правильно вибирати сорти картоплі, так як кожен сорт має свою специфіку та особливості. Тому, щоб купити картоплю на посадку, слід звернутись до наших спеціалістів, щоб в залежності від області вирощування, наші спеціалісти порекомендували найбільш підходящий сорт картоплі, який покаже максимальні показники. З нами можна зв’язатись за номерами: +38 098 843 10 25; +38 066 095 06 22; +38 044 374 01 04.

Теги:, , , , ,

Залишити коментар