Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

ПП “Овочевий дім” завозить елітні сорти!

Опубліковано Сергей Бородавко в . Рубриці Новости компании

IMG_20160420_140354

ПП «Овочевий Дім» в 2017 році буде завезено для вирощування елітне насіння від компанії ІПМ Потейто Гроуп. Враховуючи великий попит на сорти компанії ІПМ Потейто Гроуп, було прийнято рішення в цьому році завести сорти, які мали найбільший попит.

Дуже популярними був ультра ранній сорт «Орла», який зацікавив виробників з Півдня України можливістю отримання раннього врожаю. Також даний сорт вирізняється вирівняними округло-овальними бульбами, які вирізняються гладкою кремовою шкіркою та світло-жовтою м’якоттю, з неглибокими вічками.

Серед клієнтів з Північно-Східних регіонів найбільше було запитів на придбання ранньостиглого сорту «Торнадо», що зацікавив своєю малинового кольору шкіркою та вирівняними продовгувато-овальні бульбами з неглибокими вічками та білою м’якоттю.

Для клієнтів, які закладають великі обсяги картоплі на зберігання, ми пропонуємо два сорти, які навіть при несприятливих погодних умовах можуть забезпечити великий врожай.

Сорт картоплі «Савана» один з кращих представників в лінійці середньостиглої картоплі, що забезпечують високий урожай. Відрізняється гладкими, масивними бульбами з гладкою шкіркою і сильною кореневою системою, яка сприяє кращому поглинанню вологи з ґрунту.

«Бюррен» – ранній, високоврожайний сорт картоплі. Вирівняні продовгувато-овальні бульби які вирізняються гладкою кремовою шкіркою та жовтою м’якоттю, з неглибокими вічками. Має гарний товарний вигляд і може використовуватись для промислового вирощування. Характеризується стійкістю до механічних ушкоджень при збиранні та гарною лежкістю, добре зберігається тривалий період.

І наш лідер по популярності ранній сорт «Бікіні». Вирівняні круглі бульби, які вирізняються жовтою плямистістю на червоній шкірці і м’якоттю жовтого кольору, з неглибокими вічками. Сорт картоплі придатний для миття та пакування. На прилавках магазинів сорт «Бікіні» завжди зверне на себе увагу і викличе бажання спробувати таку надзвичайну картоплю.

Залишити коментар