Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

«Овочевий дім» запрошує на «День поля» в с.Таврійск

Опубліковано Сергей Бородавко в . Рубриці Новости компании

Приймати участь в «Днях поля» стало доброю традицією для нашої компанії, оскільки такі події – це майданчик для спілкування з представниками аграрного сектора та отримання нових знань.

У цьому році 13 липня 2017 року на свої поля в селищі Таврійськ, Каховського р-н, Херсонської області всіх гостей прийме фермерське господарство «Деметра-Агро». Крім того, в південних регіонах України вирощують картоплю на капельному поливі, а ми підібрали самі відповідні сорти для цього. Що вийшло? Приїжджайте подивитися на «День поля».

Сам «День поля», присвячений вирощуванню овочів, проведе компанія Adama. В рамках заходу будуть представлені морква, цибуля, томати, капуста, а також 6 елітних сортів картоплі селекції IPM Potato Group.

Ранній сорт Бікіні

На демо-поле було висаджено елітну насіннєву картоплю таких сортів: ультраранній сорт Орла, ранні сорти Бікіні, Торнадо і Бюррен, середньоранній сорт Електра і середньостиглий сорт Саванна. У зв’язку з сильними похолоданнями в середині квітня картопля був висаджений 26.04.2017.

Ми зробили підкопи по всіх сортах, коренева система у всіх здорова, вірусів і хвороб ми не виявили. На момент нашого візиту вже почали цвісти два сорти Орла і Бюррен і готуються до цвітіння Бікіні і Торнадо.

Ранній сорт Торнадо

В середньому сорти заклали від 10 до 16 бульб. Найбільші бульби на момент підкопу були під сортом Бікіні, потім по набору ваги бульб йдуть сорти Торнадо і Бюррен, на сортах Орла, Електра і Саванна на закінченнях столонов вже утворилися бульби.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати день поля 13.07.2017 в п. Таврійськ і разом з нами дізнатися, як проявили себе наші сорти.

Теги:

Залишити коментар