Нові фото з полів сезону 2017 (Оновлено)

Продовжуємо стежити за ситуацією на полі

Опубліковано Сергей Бородавко в . Рубриці Новости компании

          12 травня 2017 року фахівці компанії Овочевий Дім виїхали на наші поля в село Гостролуччя Баришівського району Київської області, де ми висадили елітні сорти завезені з Голландії і першу репродукцію. Після закінчення посадки пройшло вже два тижні, і нам цікаво як розвивається картопля, і в якій стадії знаходиться. З огляду на погоду, яка на початку травня не радувала нас теплом, то сходи були тільки по сортах, які висаджувались найпершими.

   

Як ми повідомляли раніше, ми вже отримали сходи по чіпсову сорту Інфініті, а зараз ми зафіксували всходи по середньостиглих сортах Саванна і Нектар. Сходи на насіннєвих посівах картоплі по сортах Саванна і Нектар рівномірні і висота кущів складає в середньому 5 см.

По всім іншим сортам чекати сходів залишилося не довго, столони (пагони) вже знаходяться під гребенем, і протягом тижня ми отримаємо сходи по всіх висаджених нами сортам.

При підкопування картопляних бульб, ми побачили що майже на всіх бульбах вже розвинулися столони в кількості 5-6 штук. Взявши нашу густоту посадки – 55 тис. шт на гектар, ми можемо порахувати, що в середньому стеблестій на поле становитиме 300 тис. шт. на гектар, що є хорошим показником для насіннєвих посівів.

Щоб сходи картоплі не постраждали від обіцяних травневих заморозків, ми завчастно нагребли гребінь на сортах, по яких ми вже отримали сходи.

Теги:,

Залишити коментар